Ześwirować można

Która u diabła jest teraz godzina???? Nie wiem czy chrony poprawił zegar w komputerzeł, nie mogę potwierdzić na zegarze ściennym, bo nie wiem czy brat go przestawił, jedyne pewne źródło to budzik, niewidoczny z miejsca siedzenia. AAAAAAAAAAAAAA!!!!!

6 uwag do wpisu “Ześwirować można

 1. Wczoraj zastanawiałam się, po ciężką cholerę zmienia się te godziny. Wikipedia mnie oświeciła. To wszystko dla naszego dobra, niech to szlag. ;)
  Żeby teraz być pewną, która jest godzina, patrzę na minimum 3 zegarki. A i tak nikomu nie chce się przestawiać zegarka w kuchni. ;)

  Polubienie

 2. @Lilianna: pierdolony sknera Franklin chciał zaoszczędzić na świecach. Ponieważ należał do wąskiej, ale- co z ubolewaniem muszę stwierdzić- istniejącej grupy, która jak już wymyśli usprawnienie to prośbą i groźbą narzuca je wszystkim dookoła, efekty tego są, jakie są.

  Polubienie

 3. Zresztą w dzisiejszych czasach oszczędności na świecach są wątpliwe. A właściwie na elektryczności ;) Serwery chodzą całą dobę, światła w biurach też mało kto gasi w ciągu dnia… Tzw. "wygoda" i tak zniweczy wszystkie takie rachunki :)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s