Spam of the week

Subject: Greetings in the name of Our Lord dear beloved friend

Jak dobrze, że jestem bezbożnikiem.

With all sincerity and humility, it is with deep pains I write you this message of wishful assistance to my predicament, I am Mrs.Jessica Williams undergoing medical treatment in Dubai, U.A.E I am 58 years old, I am deaf and suffering from a long time cancer of the breast which also affected my brain, from all indication my conditions is really deteriorating and it is quite obvious that, according to my doctors they have advised me that I may not live for the next two months, this is because the cancer stage has gotten to a very bad stage.

(I tak dalej, bla bla bla, aż do prośby o kontakt w sprawie pewnej transakcji bankowej.) Jak dobrze, że jestem nieczułym draniem.

3 uwagi do wpisu “Spam of the week

  1. ok, jak mam uwazac na jezyk to moge w ogole nie komentowac xP. (polski imho nie nadaje sie do niczego poza klnieciem ;). w koncu jestesmy slowianami, eh?)

    jak mnie ty wygonisz to juz mi sie skonczy wpadanie do polskiego netu – twoj blog jest ostatnim polskim blogiem ktory jeszcze komentuje xP (w sensie – bo jest w miare normalny i jeszcze go depresyjnie nie zakmnales… bylo jeszcze kilka tych blogaskow ale wszyscy pozamykali).

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s