To może i ja spróbuję

Ponoć w Internecie pełno jest ogłoszeń desperatów co „nie mają kiedy albo nie potrafią” znaleźć sobie partnera/partnerki, a przecież wiadomo, że jak w sylwestra się nie ma takiegoż/takiejż to śmierć murowana [rzekł martwy po ponaddwudziestokroć]. Pomyślałem, że co mi szkodzi, w końcu należę do tej drugiej grupy, więc a co, raz się żyje [albo nie umiera?], niech to diabli, motyla noga, psia mać i wogle [nałka na bojsku] [ale żem pojechał, nie?].

Nieatrakcyjny, najprawdopodobniej inteligentny, hipotetycznie mądry poszukuje pięknej, obiektywnie inteligentnej, bezsprzecznie mądrej, olśniewająco pięknej, młodej z wyższym wykształceniem (najlepiej doktorat z habilitacją) fanki Meshuggah, The Dillinger Escape Plan, Neurosis, Isis, Minsk, Tusk, Cult of Luna i Slayera (na wszelki wypadek) by spędzić uroczy wieczór siedzenia (dosłownie) i kręcenia nosem (metaforycznie) na cywilizację w okowach fascynacji materiałami pirotechnicznymi przy dźwiękach wspomnianych wyżej zespołów w domowym zaciszu (sarkastycznie).

PS.: A nade wszem unosił się duch Strony Qltu Dżiza, która była umarła razem z Polboksem, ale żyje w zaświatach. Łezka i tak dalej.

Reklamy

4 uwagi do wpisu “To może i ja spróbuję

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s