Kryzys

W Firmie Dyrektor Działu jest bardzo zmartwiony. Jest zmartwiony, bo nie udało się nikogo zatrudnić do naszego Zespołu. I będzie u przełożonych wyglądało, że nie zatrudnia (szczerze mówiąc nie mam pojęcia dlaczego powinien, ale tak mówił Kierownik, i mówił też, a właściwie taka była implikacja, że to jest źle).

Kryzys, motyla noga.

[Jeden koleś (właśnie koleś — Kierownik przejrzał co nieco CV, przemaglował co nieco osób za tymi CV, i zawsze był to jakiś koleś; a gdzie piękne, inteligentne geekienki?), który był naszą jedyną nadzieją, zażądał 48 godzin „do namysłu” i namyślił się, że woli Polski Oddział Pewnej Zagranicznej Firmy — zagranicznej, a zatem bardziej niż Firma dotkniętej kryzysem. I znów ten kryzys, kurcze pióro.]

5 uwag do wpisu “Kryzys

 1. czemu koleś ? pewnie kierownictwo boi się że miast orać tracili byście czas na molestowanie dziewczęcia.

  Btw, jak by miała być dziołcha to może Enigme zatrudnijcie ;F może zrezygnowała z emigracji do USA (bo kryzys, bo terroryści, łotewer).

  Polubienie

 2. Jeśli ładnie poprosi, to zarekomenduję, a potem będę naciskał, żeby się wykazała, bo za zarekomendowanie kogoś, kto się wykazuje, są nagrody ;) Sęk w tym, że do naszego Zespołu raczej nie wezmą kogoś bez 100 lat doświadczenia…

  Polubienie

 3. hmm, no jak kierownik skrzypi że tak trudno o kogoś z 4 latami w papierach, to trzeba zrewidować podejście i wziąć kogoś kto nie ma zaśmieconej głowy :> Btw, ciekawi mnie czy te wszystkie kierowniki czytają książki o robieniu softu (tzn. może czytają i uważają że to co tam wypisują jest bez sensu ?) ? Wszyscy chcą koniecznie samych mędrków-pracoholików. Tzn. chcieli by żeby załoga okrętu składała się wyłącznie z kapitanów. Taki statek by szybko zatonął ;p tzn. zastanawia mnie czy często opisywane podejście w organizacji zespołów jako ‚chirurgical teams’ nie nadaje się na nasze warunki ? (widocznie nie nadaje ale ciekaw jestem dlaczego…)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s