Prezes kontra Prezydent

Miłościwie nam panujący Jaśnie Pan Prezydent Planety Ziemi i Wszystkich Krajów Wasalnych Obu Ameryk, Europy, Azji, Afryki, Australii i Poza Tym Nieważnych Wysp Które i Tak Trzeba Wymienić w Tytule, Barack Obama z Honolulu, przyjeżdża z cesarską wizytacją w nasze skromne ziemie polarne… tj. polańskie. Ciżba w ekstazie! A w najgorszym amoku nasze jakże niegodne elyty. W takie podniecenie wpadły, że pokrzyżowały plany Prezesowi, który, nieświadom nietaktu, jaki popełnia, miał zamiar w czasie tej niesłychanie dostojnej chwili urządzić w Firmie piknik lotniczy (z nim samym za sterami swojego naszpikowanego ładunkami wybuchowymi… tj. swojego samolociku, kupionego za dywidendy zapewne).

Niestety, nawet Prezes musi ustąpić wobec miłościwie nam panującego Pana Prezydenta Planety Ziemi i Wszystkich Krajów Wasalnych Obu Ameryk, Europy, Azji, Afryki, Australii i Poza Tym Nieważnych Wysp Które i Tak Trzeba Wymienić w Tytule. Pikniku lotniczego nie będzie.

Miłościwie nam panujący Pan Prezydent Planety Ziemi i Wszystkich Krajów Wasalnych Obu Ameryk, Europy, Azji, Afryki, Australii i Poza Tym Nieważnych Wysp Które i Tak Trzeba Wymienić w Tytule mówi: ja tu rządzę.

[A może to nasze jakże niegodne elyty robią szopkę, żeby się popisać?….]

3 uwagi do wpisu “Prezes kontra Prezydent

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s