Kilka dodatkowych złotych myśli odnośnie wizytacji miłościwie nam panującego Obamy Pierwszego

Cała ta impreza – przyjeżdżające tajne służby, prasa śliniąca się, że ktoś aż tak ważny przyjeżdża, zamykanie części miasta, przemówienia, promieniste uśmiechy największych sojuszników do grobowej deski itepe itede – to przede wszystkim wielka szopka dla owieczek mająca im pokazać, kto tu jest KURWA NAJWAŻNIEJSZY. Beeeeee.

Mieliśmy wiele różnych chlubnych epok w historii ludzkości – epoka kamienia, epoka brązu, epoka żelaza, epoka stosu pod czarownice (ha ha ha), epoka pary, epoka węgla i stali, epoka informacji… Tacy jesteśmy zajebiście mądrzy. Tymczasem wszystko to lipa, ponieważ nadal trwa jedna i jedyna epoka – epoka samców alfa. Mamy Internet a mimo to jeszcze nie wyrośliśmy z walk o dominację w stadzie małp. (Kobiety w polityce? Po cholerę wy się pchacie w to bagno??)

No. Mam nadzieję, że to będzie ostatni wpis na ten temat :)

[Prezydent musi mieć ochronę, żeby jakiś talib go nie ustrzelił, powiadasz? Gdyby nie był taki WAŻNY, to by nikt go nie chciał zabić.]

2 uwagi do wpisu “Kilka dodatkowych złotych myśli odnośnie wizytacji miłościwie nam panującego Obamy Pierwszego

  1. Mylisz dwie rzeczy. Samcowatość alfa [i generalnie urok waadzy] to jedno, a wschodnie podejście do władzy to drugie. Ktoś kiedyś nawet podśmiechujki robił, że ważność VIPa w RPRL mierzy się liczbą zamkniętych ulic.

    > Mamy Internet a mimo to jeszcze nie wyrośliśmy z walk o dominację w stadzie małp. (Kobiety w polityce? Po cholerę wy się pchacie w to bagno??)

    Jak to po co? Żeby spłodzić potomstwo z samcem alfa [albo przynajmniej beta], zapewniając swoim genom większe prawdopodobieństwo przetrwania :)

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s