Kilka zimowych spostrzeżeń muzycznych

More crash or more draw?: Nowa płyta Minsk po zawieszeniu działalności czy innym niezupełnieostatecznymrozpadzie jest, muszę powiedzieć, trochę rozczarowująca dla tego pseudo-krytyka ze słuchem zniszczonym przez różne odmiany metalu (mówię o sobie, nie o autorze podlinkowanej strony; po pierwsze dlatego, że póki co nie ma tam żadnej recenzji, a po non sequitur Wikipedia nie ma jeszcze o tej płycie artykułu a musiałem podlinkować coś). W sensie że zaczyna się dobrze, kończy się dobrze, ale po środku się rozłazi i nie klei. Ale dobrze, że są ponownie z nami. Czekam na więcej (i lepiej).

Collapse In Delight: Symbolical gra koncert w Metal Cave, a to chyba nie świadczy o specjalnie gigantycznej popularności. Ale może czegoś nie wiem. (Metal Cave to taki klub, który udostępnia młodym zespołom salę… i nic więcej. Sami muszą sobie nawet skombinować kogoś na szatnię. A przynajmniej tak to wyglądało kiedy zespół rodzeństwa mojej ówczesnej dziewczyny tam grał ;) ) Ale mają płytę, i to na tyle dobrą, że pofatygowałem się napisać swoją zwyczajową pseudo-recenzję. Coś na kształt skrzyżowania wczesnego Sevendust z późniejszą Traumą, jeśli mam się silić na porównania (czy ktoś się spodziewał że nie będę?). Nie mam fejzbuka, ale lubię to!

Ten tytuł chyba jest znamienny: Kylesa niestety w tendencji spadkowej. Są przebłyski, ale to takie perły pośród… czegoś znacznie mniej smakowitego. A szkoda, bo dwie płyty (i pięć lat) wstecz było prawie fantastycznie.

2 uwagi do wpisu “Kilka zimowych spostrzeżeń muzycznych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s