Krzyżówki? Kolorowanki??

Razem z najnowszym rachunkiem za Plusa przyszło coś. Coś grubszego. Na nędznym papierze, w formie kodeksu (czyt.: książeczkowej) następujące rzeczy: kilka kolorowanek, kilka krzyżówek i kilka białych stron szumnie nazwanych „notesem”. Nic z tych rzeczy na nic mi nie jest potrzebne (no poważnie, na nędznym papierze??) więc zrodziło się pytanie: co za genialny algorytm doszedł do wniosku, najwyraźniej, że jestem, najwyraźniej, w wieku, w którym powinienem mieć już dzieci?

[To załatwia kolorowankę. Z drugiej strony dostrzegam insynuację, że jestem obywatelem śmiertelnie znudzonym i/lub bez żadnych ambicji intelektualnych i że krzyżówka wydaje mi się atrakcyjnym sposobem skracania sobie czasu, jaki mi pozostał do zgonu.]

6 uwag do wpisu “Krzyżówki? Kolorowanki??

 1. A może chodziło o dociążenie przesyłek, jak to robili kiedyś z blachami/dyktą w rachunkach od TP? Tylko w tym wypadku dostali jakiś szajs totalny, którego chcieli się pozbyć i jazda.

  Polubienie

 2. Możliwe. Jest też teoria, że plus się stacza, na co inną poszlaką ma być spamowanie "loterią", która wygląda i zachowuje się jak pospolita próba wyłudzenia ;)

  Polubienie

 3. Ktokolwiek poza Pocztą Polską musi dociążać listy na chwilę obecną mają monopol na przesyłki poniżej 50g, o ile dobrze pamiętam do końca 2012 r.

  Polubienie

 4. Pewnie z tego samego powodu Play przesyłał co miesiąc czysty zeszyt, porządny papier, fajne zdjęcia na okładkach. Potem doszli do wniosku, że skorzystają z okazji, i czyste kartki zamienili na jedną wielką reklamę różnych zakamarków swojej oferty.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s